Rukometašice Marine Kaštela s lakoćom su prošle pretkolo Županijskog kupa svladavši Orkan rezultatom 42:20.

Marina Kaštela – Orkan 43:20 (18:11)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Igrač utakmice: Lea Lijić (Marina Kaštela)

Kaštelanske rukometašice potpuno su deklasirale ekipu Orkana u pretkolu Županijskog kupa. Čak četrdeset pogodaka postigle su domaće igračice, od toga je odlična Lea Lijić postigla četvrtinu. Premda je Orkan imao vodstvo na početku susreta (2:5), razlika u kvaliteti brzo se uočila pa na poluvrijeme Marina prvo odlazi sa +7, a onda u nastavku utakmice, ne puštajući 'papučicu s gasa', povećava prednost na preko dvadeset razlike.

Marina Kaštela: M. Jurko, Čatelov (3), M. Strmečki, N. Strmečki (3), Kragić (7), A. Jurko (2), Pintar (/), Karanušić, Bradan-Šljujo, Šarić (8), Varnica (1), Lijić (10), Krželj (1). Trener: Željka Kovač

Orkan: Šaškor (5), K. Banović (5), Marčić, Vuković, Ercegović (4), Blažević, Mimica (1), Dinčić, Tafra, M. Banović (5), Martić, Tokić. Trener: Viktor Anušić