Odigrane su utakmice četvrtfinala odbojkaškog Kupa za seniore i seniorke. Oba kaštelanska predstavnika plasirala su se među četiri najbolje, čekajući ždrijeb za ulazak u finale.

Rovinj – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(16:25, 19:25, 17:25)
Rovinj, dvorana Gimnasium
Suci: Goran Brozić, Dalibor Tota

Mladost Ribola Kaštela na lagan način plasirala se u polufinale odbojkaškog Kupa svladavši u Rovinju istoimenog domaćina rezultatom 3:0. Kaštelani su se od početka postavili dominantno, posebice u bloku i u napadu. Posebno vrijedi spomenuti dobru igru gostujućeg igrača Melvana. Dobar je to nagoviještaj pred dvije važne utakmice u prvenstvu u narednih sedam dana.

Suci: Damir Pišćak, Damir Horvat

Do polufinala probila se i ekipa Kaštela Cemexa koja je s 3:0 bila bolja od Osijeka. U prvom i trećem setu gošće su bile vidno bolje na parketu, a za prekretnicu bi se uzeo drugi set u kojem su domaće igračice propustile set loptu. U produžetku Kaštelanke ipak dolaze do drugog osvojenog seta, čime si je olakšala put do pobjede.

Zadar – Rijeka         0:3
Enna Vukovar – Split   3:1
Olimpik – HAOK Mladost 0:3