TEK PO JEDAN SET
Peto kolo odbojkaške Superlige za seniorke nije bio blagonaklono kaštelanskim klubovima,  Marina Kaštela na domaćem terenu izgubila je od Poreča s 3:1, a istim rezultatom Rijeka je kod kuće je dobila Kaštela Cemex.

Marina Kaštela – Poreč 1:3
(25:22, 24:26, 18:25, 18:25)

Suci: Toni Bingula, Miroslav Milinović

Marina Kaštela: Botić, Subašić, Grizelj, Šolić, Dežulović, Rožić, Teklić, K. Zdilar, Jureta, J. Zdilar, Parčina, Brakus, Karadža, Glavinić. Trener: Milorad Krunić
Poreč: Brajković, Kljaić, Mažar, Ipša, Burilo, Aničić, Todorović, Pauletić, Levak, Miletić, Scoria. Trener: Stojaković

Novi poraz Marine Kaštela uslijedio je na domaćem parketu od Poreča rezultatom 3:1. Prva dva seta pokazala su se kao ključna. Marina je prvi set osvojila zasluženo, premda su Porečanke pred kraj skoro sustigle njihov rezultat. Drugi set imao je sličan scenarij, samo na suprotnoj strani. Marinke su spasile 24:21, no nakon što kod 24:24 nisu iskoristile priliku za 2:0, kasnije je sve išlo na mlin gostujućih igračica.

Rijeka – Kaštela Cemex 3:1
(25:23, 21:25, 25:15, 25:20)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Antonio Pavičić, Ksenija Jurković

Rijeka: Cvitković, A. Popić, Barać, Tomić, Vrban, Milosavljević, Boban, T. Popić, Francetić, Mioč, Koraca, Žarković, Fabulić, Cvijić. Trener: Igor Lovrinov
Kaštela Cemex: Ninčević, Stanović, Prkačin, Rimac, Karaula, Rodin, Glavina, Papić, Kutrović, Vatrov, Ljulj, Matas. Trener: Zoran Grgantov

Poraz od 3:1 iskusila je i ekipa Kaštela Cemex u utakmici protiv Rijeke, iako su se Riječanke dobro namučile da bi zadržale pobjednički niz. Prvi set bio je izjednačen, a onda su gošće sa 15:16 pobjegle na 19:16. Pribrane Riječanke ipak preokreću rezultat za 1:0, a već u sljedećem setu Kaštela Cemex stiže do zasluženih 1:1. Treći set Rijeka je dobila s lakoćom, da bi u narednom tek pri 20:20 pobjegle do pobjede.