PETO KOLO
Ni u petom kolu  1. košarkaške lige, košarkaši Ribole Kaštela nisu stigli do pobjede, na krilima sjajnog Stipe Čubrića košarkaši Dubrave slavili su u Kaštelima rezultatom  81:76.

Ribola Kaštela – Dubrava 76:81
(17:14, 13:20, 24:34, 22:13)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Denis Bajramović, Ante Bralić, Frane Mjeda
Igrač utakmice: Stipe Čubrić (Dubrava)

Ribola Kaštela: Vidović, Roso (19), Biočić (6), Bilandžić (24), Sanader, Krešić (7), Bare, Marasović (8), Vručinić (7), Đirlić, Rašetina (5), Pruže. Trener: Damir Rančić
Dubrava: Čubrić (14), Vujić (2), Filić, Perić (4), Kos, Krajačić, Rezo (13), Majić (4), Šimović (16), Šutalo (15), Smolić (13). Trener: Darko Krunić

Dubrava je u Kaštel Sućurcu nastavila stopostotan učinak pobjedivši na tablici posljednju Ribolu. Kaštelani su i ovu utakmicu dobro otvorili, imali su dio prvog poluvremena vodstvo, ali na poluvrijeme su ipak otišli s jednom tricom zaostatka. U nastavku utakmice Dubrava je pobjegla na dvoznamenkastu razliku, a ta treća četvrtina bila je jako raspucana, skoro šezdeset postignutih koševa.
Posljednja dionica pripala je Riboli, no zaostatak od petnaest koševa bio je prevelik zalogaj.
Odličnu utakmicu odigrao je Stipe Čubrić koji je upisao triple-double sa četrnaest koševa te po deset skokova i asistencija. Najbolji strijelac utakmice bio je domaći igrač Bilandžić sa 24 koša.