Peto kolo odbojkaške Superlige za seniore nije donio nikakvo iznenađenje, vodeći trojac uvjerljivo je svladao svoje protivnike. Među njima je i Mladost Ribola Kaštela koja je rezultatom 3:0 svladala Centrometal.

Mladost Ribola Kaštela – Centrometal 3:0
(25:19, 25:20, 25:15)

Suci: Miroslav Milinović, Toni Bingula

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Matoković, Krivić, Glaurdić, Šuker, Cikojević, Jo. Melvan, Ja. Melvan, Pervan, Bašić. Trener: Ivan Rančić
Centrometal: Marciuš, Vinccek, Ivančić, Juras, Vuk, H. Novak, Posavec, I. Novak, Zelenika, Čičković, M. David, V. David. Trener: Siniša Novak

Mladost Ribola Kaštela zadržala je stopostotan niz u prvenstvu upisavši četvrtu uzastopnu pobjedu. Ovog puta svladali su Centrometal iz Nedelišća rezultatom 3:0. Prva dva seta bila su zanimljiva, ali ni u jednom trenutku domaćin nije gubio kontrolu utakmice. Posebno se istaknula obrana Mladosti koja je ponovo imala odličan blok, a iskustvo Šukera pokazalo se plodonosnim u servisima pri završetku svakog seta.
Ova pobjeda dobar je nagovještaj pred sljedeće izazove Mladosti. Prvo slijedi „generalka“ u susretu četvrtfinala Kupa protiv Rovinja, a onda dvije teške utakmice, protiv zagrebačke Mladosti i Rijeke.