Rukometašice Marine Kaštela nastavljaju s pobjedama u 2. HRL – jug za seniorke. Ovoga puta rezultatom 32:18 svladale su ŽARK Split.

Marina Kaštela – ŽARK Split 32:18 (16:8)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Zoran Kaleb (Metković), Ante Repeša (Metković)
Igračica utakmice: Ana Šarić (Marina Kaštela)

Kaštelanske rukometašice u četvrtom su kolu 2. HRL – jug upisale novu uvjerljivu pobjedu. Na svom parketu u nedjelju su bile bolje od Splićanki rezultatom 32:18. Domaće igračice put ka novoj pobjedi napravile su već nakon prvih nekoliko minuta, odnosno od rezultata 5:4 kada su nanizali dobru seriju pogodaka za mirnije drugo poluvrijeme. A u njemu je prednost još narasla za nekoliko pogodaka pa je Marina bez poteškoća privela susret kraju

Marina Kaštela: N.Strmečki (3), Kragić (5), Jurko (2), Pintar (8), M. Strmečki (1), Karanušić, Jurko, Šarić (10), Lučić, Bradari-Šljuljo, Varnica, Lijić (2), Krželj (1). Trenerica: Željka Kovač

ŽARK Split: Čulić (1), Radovanić, Šećerović (1), Ćukušić (3), Kalajžić (3), Galić (2), Bilandžić (2), Čukušić (1), Lerotić (4), Križanac, Milković, Peričić (1), Bužančić, Kapović, Petričević, Taslak. Trenerica: Danijela Čukušić