Posljednje dvije utakmice 9. kola 1. Županijske lige odigrane su u nedjelju, a među njima i susret Postira Sardi i Goška koji je završio 3:0 za goste.

Postira Sardi – Gošk 0:3 (0:2)

Postira, stadion Podježice
Suci: Marin Sokol (Makarsa), Branimir Poljak (Glavice), Antonio Kontić (Split)
Strijelci: 0:1 Đuras 2', 0:2 Projić 22', 0:3 Projić 78'
Igrač utakmice: Ivan Projić (Gošk)

Gomiličani su se uspješno vratili s Brača, gdje su s 3:0 svladali Postira. Već u drugoj minuti Đuras je šokirao domaću obranu pogotkom za 0:1, a samo dvadeset minuta kasnije gosti su imali ugodnih 0:2. Postirama je bilo sve teže vratiti se u utakmicu, a praktički nemoguće postalo je u 78. minuti kada je Projić svojim drugim pogotkom na utakmici zapečatio pobjedu Goška.

Postira Sardi:Dude, Radošević, Šantić (73. N. Matulić), P. Eterović (64. Lukić), Mihaić, I. Matulić (64. Dadić), Antonić, Doljanin, Copić, Veljača, M. Eterović. Trener: Nenad Bilić

Gošk: L. Zec, Bekavac, N. Zec, Šarić, Alfirević, Karaman, Vidović (67. Nevešćanin), Bučić (69. Turković), Projić, Šarić, Đuras (81. Keran). Trener: Radoslav Tomas