Košarkaši Ribole Kaštela doživjeli su i četvrti poraz u isto toliko utakmica. Novi poraz nanio im je Agrodalm rezultatom 75:67.

Agrodalm – Ribola Kaštela 75:67
(21:22, 16:15, 19:14, 19:16)

Zagreb, dvorana Pešćenica
Suci: Domagoj Marunica, Marin Kumrić, Marko Milković
Igrač utakmice: Nikola Baran (Agrodalm)

Protiv stopostotnog učinka Agrodalma kaštelanski košarkaši nisu imali lijeka. Domaćin se mučio s Kaštelanima do pred kraj treće četvrtine, a onda u posljednjih deset minuta osigurao pobjedu. Ribola je gotovo cijelo prvo poluvrijeme imala vodstvo, koje se u jednom trenutku popelo na sedam koševa razlike. Utakmica je bila izjednačena, svaki koš bio je od velike važnosti. No, pred kraj gostima je nedostajalo svježine i više koncentracije, što momčad Agrodalma nije propustila kazniti.

S dvadeset i dva postignuta koša u igrača utakmice promaknuo se Baran, no vrijedi istaknuti i deset asistencija Doriana Ribarića. Kod Ribole su samo tri igrača išla preko dvoznamenkastog broja koševa, od toga Rašetina čak dvadeset koševa.

Agrodalm: Božek, Mohač (3), Perić, Jurinec, Gržinić (12), Radoš (18), Ribarić (6), Ceraj (6), Žužul (4), Markočić, Kalpić (4), Baran (22).

Ribola Kaštela: Vidović, Roso (13), Biočić (4), Bilandžić (5), Sanader, Krešić (4), Bare, Marasović (3), Vručinić (18), Đirlić, Rašetina (20).