Deveto kolo 1. Županijske lige ostat će zapamćeno kao najefikasnije kolo lige. Barem što se tiče za sada pet odigranih utakmica. U njima je palo samo tri pogotka, od toga tri utakmice bez golova! Mreže su se tresle samo kod Vala i Jadrana koji su zajedno ugrabili samo bod. Gošk ima priliku popraviti učinak Kaštelana danas.

Val – Zmaj (M) 0:1 (0:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Stjepan Šušnjara (Sinj), Luka Lisica (Srinjine), Damir Silić (Dicmo)
Strijelac: 0:1 Cvjetković 31' (ag.)
Igrač utakmice: Anđelo Banić (Val)

Gosti iz Makarske produbili su negativan rezultat Vala pobijedivši ih s minimalnih 1:0. Za tri boda 'zaslužan' je Valov igrač Cvjetković koji je nakon pola sata igre ne(s)pretno gurnuo loptu u svoju mrežu. Zmaj je mogao uduplati svoje vodstvo pola sata kasnije preko kaznenog udarca, no vratar domaćih u izravnom je nadmetanju uspio natjerati protivnika na pogrešku. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao pa je Zmaj proslavio pobjedu, a Val ostao pri dnu ljestvice.

Val:Banić, Šimunović, Cvjetković (72. Džanko), T. Stanković, Suman, Šego, Družianić, Plazibat, Radanović, Roje, Lozančić (23. Stanković). Trener: Stipe Valenta

Zmaj (M): Mandušić, Bilić, Božić, A. Brnić (90. Marić), Šabić, S. Brnić (58. Selak), Serdarević (78. Bekavac), I. Rašić, Ćapin, Lozina, D. Rašić. Trener: Ante Vidulin

Jadran (KS) – Vinjani 1:1 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Nikola Večernik (Split), Luka Milin (Split), Branimir Poljak (Glavice)
Strijelci: 1:0 Šimić 80', 1:1 Jović 90'+5'
Igrač utakmice: Marin Jović (Vinjani)

Jadran je protiv posljednjeplasirane momčadi lige ostvario samo jedan bod. Ni prednost domaćeg terena nije bila dovoljna da više puta probije gostujuću obranu. Gosti su stigli samo s dvije zamjene i uspjeli ostvariti jedan bod. Tek je u 80. minuti Jadran uspio postići pogodak, nakon što su većinu susreta napadali, a onda je u petoj minuti sudačke nadoknade Jović postigao pogodak za konačnih 1:1.

Jadran (KS):Roso, Erceg, Renić (75. Šimić), Dević, Bodrožić, Marić-Arić, L. Stefanović, Buzov, Grubišić, T. Stefanović (61. Radić), Biskupović (50. Katić). Trener: Tonći Bilić

Vinjani: Kukulj, B. Radat, Fakas, M. Slišković, Buljan, Kljenak (87. V. Radat), Topić, Pejić, Vlašić (67. Đerek), I. Slišković, Jović.