U trećem kolu kaštelanske ekipe ponovo su ostvarile polovičan rezultat. Marina Kaštela izgubila je drugu utakmicu na svom parketu, s 3:2 bolja je bila Enna Vukovar, dok su Kaštela Cemex s 3:1 svladale Poreč.

Marina Kaštela – Enna Vukovar 2:3
(25:19, 17:25, 20:25, 25:22, 11:15)
Suci: Toni Bingula, Tomislav Adamek

Novi poraz na domaćem parketu odbojkašice Marine Kaštela upisale su od Enne Vukovar koja je u petom setu stigla do zaslužene pobjede. Novopečene prvoligašice odlično su se postavile protiv pomlađene Marine jer su nakon izgubljenog prvog seta preokrenule na 2:1. Marina je puno bolje otvorila četvrti set koji joj je donio izjednačenje, premda je početno vodstvo od 9:2 umalo bio anuliran. Peti set gošće su više izdržale i tako s pobjedom proslavile svoj put prema Vukovaru.

Poreč – Kaštela Cemex 1:3
(23:25, 25:23, 7:25, 19:25)
Poreč, dvorana SRC Veli Jože
Suci: Dalibor Tota, Želimir Kušljić

Do prvog prvenstvenog slavlja odbojkašice Kaštela Cemexa stigle su na gostovanju u Poreču. Nakon prva dva tijesna seta koja su završila jednakim rezultatom sa po obje strane (25:23), domaće odbojkašice kao da su se raspale, što je 'Malenima' dalo samopouzdanja da utakmicu riješe u svoju korist. Iznimno laganih 25:7 u trećem setu bio je uvod u dominaciju gošći koji su pobjedu potvrdili u narednom setu s 25:19.