Treće kolo 2. HRL – jug za seniorke bio je rezerviran za favorizirane ekipe. Među njima bila je i Marina Kaštela koja je sa 31:23 svladala Metković.

Metković – Marina Kaštela 23:31 (15:17)

Metković, Gradska dvorana, gledatelja 250
Igrač utakmice: Ana Šarić (Marina Kaštela)

Drugu uzastopnu pobjedu Marina Kaštela ostvarila je na gostovanju u Metkoviću. Domaće igračice dobro su se držale do kraja prvog poluvremena. Metkovčanke su čak vodile do 9:7 i 10:8, a kad je Marina povela sa 11:10, nije se tek tako rezultatski odlijepila. Konci su popustili u drugom poluvremenu kada je Marina napravila niz od nekoliko pogotka i tako došla na sigurnih pet pogodaka razlike. Prednost je u jednom trenutku narasla na deset golova razlike (30:20, 31:21), da bi pred kraj Crnčević samo smanjio već bolni zaostatak svoje ekipe.

Najviše pogodaka postigla je Paula Crnčević – čak devet – dok su kod Marine Šarić i Kragić zabijali po osam puta.

Metković: Jelaš, Anković (6), Taslak, Magzan (2), Obšivač, Vidović, Grmoja (3), Sušak (2), Srna (1), Vatović, Dropuljić, Menalo, Šiljeg, Previšić, Crnčević (9), Marinković. Trener: Ivica Šimović

Marina Kaštela:Čatelov, Strmečki (4), Kragić (8), A. Jurko (3), Pintar (3), Karanušić (3), Prnjak, M. Jurko, Šarić (8), Bradari-Šljuljo, Ćoko, Lijić (2), Krželj. Trener: Željko Kovač