Kaštelanska Mladost ostvarila je drugu uzastopnu pobjedu u odbojkaškoj Superligi, no u konto će upisati bod manje jer su Splićani poraženi tek u petom setu.

Mladost Ribola Kaštela – Split 3:2
(21:25, 25:16, 19:25, 25:16, 16:14)

Suci: Tomislav Adamek, Toni Bingula

Nešto manje od dva sata trajalo je nadmetanje susjednog derbija između Mladost Ribole Kaštela i Splita. Neobična utakmica u kojoj su momčadi u osvojenom setu dominirale, a rezultat se izmjenjivao iz seta u set. Prvo su Splićani poveli s 25:21 i tako iznenadili domaćina koji odmah u sljedećem setu brzinski uzvraća s 25:16. No, tada se Splićani ponovo bude, a napad Mladosti kopni pa je nakon 25:19 ponovo semafor naklonjen gostima. Napad i obrana Mladosti proradila je u četvrtom setu pa su poraz spasili s identičnih 25:16, da bi u produžetku petog seta ipak stigli do pobjede.