Drugo kolo 2. ŽHRL – jug prošlo je bez iznenađenja, favorizirane momčadi ostvarile su uvjerljive pobjede među kojima i Marina Kaštela protiv Zadra rezultatom 35:23.

Marina Kaštela – Zadar 35:23 (21:9)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Zoran Kaleb (Metković), Ante Repeša (Metković)
Igrač utakmice: Ana Šarić (Marina Kaštela)

Sigurna i dominantna pobjeda Marine isprala je gorak okus prošlotjednog poraza od Sinja. Na svom parketu Marinke su uvjerljivo svladale gošće iz Zadra kojima nisu ostavile nikakvog prostora. Da će pobjeda ići u ruke domaćina moglo se vidjeti već u prvih deset minuta utakmice kada je Marina pobjegla na višestruku prednost – od 4:0 do 11:2, pa sve do dvanaest razlike na poluvremenu. U nastavku utakmice Marina je identičnim tempom kontrolirala susret, a rezultat se nije spuštao ispod deset pogodaka razlike.

Među svim igračima posebno je raspucana bila Ana Šarić s čak trinaest pogodaka, te je već drugu utakmicu zaredom glavni napadački pogon kaštelanske ekipe.

Marina Kaštela: Čatelov, Strmečki (2), Kragić (5), A. Jurko (2), Pintar (6), Karanušić (2), Zebić, M. Jurko, Šarić (13), Lučić, Bradan-Šljujo, Ćoko (2), Lijić, Krželj (3). Trener: Željko Kovač

Zadar: Černe (6), Šarić (2), Sušić (4), Cota (1), Matovina (1), Forko (2), Franić, Klarić (7). Trener: Lidija Lacić