Drugo kolo Prve muške lige donijelo je i drugi poraz košarkašima Ribole Kaštela. Bolja je bila momčad Kvarnera 2010 rezultatom 80:63.

Kvarner 2010 – Ribola Kaštela 80:63
(19:19, 23:9, 19:18, 19:17)
Rijeka, SRC Zamet
Suci: Dalibor Lenac, Andrea Đuraki, Daniel Koraca
Igrač utakmice: Mate Vucić (Kvarner 2010)

Loša partija Ribole kažnjena je u Rijeci gdje ih je zasluženo pobijedio domaći Kvarner 2010. Premda je Ribola dobro otvorila susret te je držala vodstvo do kraja prve četvrtine, u drugoj dionici nastao je raspad iz kojeg se gosti nisu uspjeli izvući. Pored 23 poena domaće momčadi Ribola je ubacila samo devet, a takav bijeg u vodstvu domaćin nije propustio. Iako je drugo poluvrijeme bilo podjednako, Kaštelanima to nije puno značilo jer je bilo teško nadoknaditi zaostatak.

Na pravoj razini bio je Mate Vucić sa 18 poena i 15 skokova uz pet asistencija te samo jednom izgubljenom loptom. Kod Ribole se istaknuo Biočić sa petnaest poena, šest skokova i pet asistencija.

Kvarner 2010: Šamanić (8), Delpin (9), Gustovarac (9), Bilalović (16), Salamun (13), Benković (4), Vucić (18), Bešić (3), Ćosić, Marinčić.

Ribola Kaštela: Vidović, Roso (4), Biočić (15), Bilandžić (11), Sanader, Krešić (1), Bare, Marasović (12), Vručinić (8), Rašetina (12). Trener: Luka Žitko