Sedmo kolo 1. Županijske lige donijelo je kaštelanskim predstavnicima različiti učinak – pobjedu, remi i poraz. Jadran je do tri boda stigao u drugom poluvremenu, dok je Omišanima u Kaštel Starom bilo dovoljno pola sata igre. Gošk je pak u Vranjicu odigrao sigurnu 'nulu'.

Val – Omiš 0:3 (0:3)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Mateo Boljat (Split), Mario Vrkić (Solin), Damir Silić (Dicmo)
Strijelci: 0:1 Pivčević 23', 0:2 Šarić 28', 0:3 Kuvačić 36' (11m)
Igrač utakmice: Frane Pivčević (Omiš)

Val je doživio još jedan poraz bez ispaljenog metka. Gosti iz Omiša sve su riješili u prvom poluvremenu, tri pogotka bila su i više dovoljna za sigurnu pobjedu. Domaću obranu načeo je Pivčević u 23. minuti, Šarić je u 28. povisio na 2:0, a konačnih 3:0 postavio je Kuvačić osam minuta kasnije iz kaznenog udarca. Inače, bila je to miroljubiva utakmica u kojem je sudački trojac odradio dobar posao, glavni sudac Boljat nije imao potrebu za korištenjem kartona.

Val:Banić, Šimunović, Džanko (52. Suman), Cvjetković, M. Stanković, Šego (55. Pajčin), T. Stanković, Družianić, Radanović, Polić, Aleksić (84. Lozančić). Trener: Stipe Valenta

Omiš:Škorić, Kuvačić, Ribičić, Pivčević, Balić, Silić, Šarić, Tomaš (78. Čobanov), Imeri (52. Juginović), Bekavac, Zemunik (78. Žilić). Trener: Ante Vitaić

Jadran (KS) – Postira Sardi 2:0 (2:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Luka Milin (Split), Ante Sočo (Stobreč), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 1:0 L. Stefanović 60', 2:0 Dević 68'
Igrač utakmice: Stipe Dević (Jadran KS)

Na pobjedničkom kolosijeku Jadran nastavlja prikupljati bodove – nova tri stigla su u pobjedi od 2:0 protiv Postira Sardi. Za razliku od Omiša, Jadran je do slavlja došao tek u drugom poluvremenu – dva brza pogotka nakon sat vremena igre stvorila su siguran prostor prema pobjedi. U vodstvo ih je doveo Luka Stefanić u 60. minuti da bi protivnički vratar Dude ponovo vadio loptu iz mreže osam minuta kasnije nakon preciznog udarca kapetana Devića.

Jadran (KS):Roso, Erceg, Renić, Dević, Bodrožić, Marić-Arić, L. Stefanović, Biskupović (51. Radić), Grubišić, T. Stefanović (87. Stude), Katić (73. Buzov). Trener: Tonći Bilić

Postira Sardi:Dude, Radošević, Šantić, Mihaić, Dadić, Doljanin, Veljača (87. Vidović), I. Matulić, Kraljević (46. Jukić), Copić, Antonić (74. N. Matulić). Trener: Nenad Bilić

Omladinac – Gošk 0:0
Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Antonio Kontić (Split), Damir Jokić (Dicmo)

U čvrstoj i tvrdoj utakmici prepuna žutih kartona nogometaši Omladinca i Goška podijelili su bodove. Po jedan bod bio je dovoljan svakome, premda i jedni i drugi mogu žaliti za ponekom prilikom koju nisu uspjeli iskoristiti.

Omladinac:Puharić, Galić, Šitum (46. Gagić), Murillo, Bašić, Franić, Orlović (58. Velemirović), Perković, Bokšić, Vrdoljak, Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Gošk:L. Zec, Rušnov (46. Bekavac), Blažević, N. Zec, Alfirević, Konsa, Bučić, Projić (88. Keran), Šarić, Duvnjak, Đuras (70. Botica). Trener: Radoslav Tomas