U šestom kolu 1. Županijske lige samo su se nogometaši Goška okitili bodovima slavivši protiv Mladosti iz Prološca rezultatom 4:1. Jadran (KS) i Val izgubili su od Zmaja (M), odnosno Poljičanina 1921.

Gošk – Mladost (P) 4:1 (3:1)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mate Jakelić (Okrug Gornji), Ante Grčić (Dicmo), Mateo Boljat (Split)
Strijelci: 1:0 Duvnjak 7', 2:0 Projić 12', 3:0 Projić 17', 3:1 Jonjić 45', 4:1 Duvnjak 81'
Igrač utakmice: Ivan Projić (Gošk)

Gošku se konačno odčepilo! Do prve pobjede na terenu došli su na svom terenu s uvjerljivih 4:1 protiv prološke Mladosti. Domaćin je iskoristio blatnjavost terena pa je već nakon 17 minuta igre imao glatkih 3:0 – u samo deset minuta mreže su tresli Duvnjak te dva puta Projić. Tek tada gosti malo dolaze 'k sebi' pa da ne ispale ćorke postižu pogodak za 3:1 minutu prije kraja prvog dijela. U drugom poluvremenu Gošk je kontrolirao igru te je potvrdu svoje pobjede zadobio u 81. minuti preko dvostrukog strijelca Duvnjaka.

Gošk: L. Zec, Rušnov, Blažević, N. Zec, Alfirević, Karaman, Bučić (73. Đuras), Turković (67. Konsa), Projić (81. Botica), Šarić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas

Mladost (P):Maršić (46. Grbavac), Žužul, Jonjić, I. Vidulin (65. Jukić), Klarić-Dračar, A. Vidulin, Šakić, Meter, Brečić, Bandić, Strinić. Trener: Ante Knezović

Poljičanin 1921 – Val 4:1 (2:1)

Srinjine, stadion Kava
Suci: Dinko Kukulj (Imotski), Ivica Grepo (Runović), Damir Silić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 Mazalin 21', 1:1 Radanović 40', 2:1 Grabar 41', 3:1 Petričević 60', 4:1 Grabar 90'
Igrač utakmice: Karlo Grabar (Poljičanin 1921)

Istim rezultatom kao i Gošk nogometaši Poljičanina 1921 svladali su momčad Vala. Scenarij je bio nešto drugačiji, domaćin je poveo u 21. minuti preko Mazalina, a Radanović izjednačio 20 minuta kasnije. Izjednačenje je trajalo do sljedećeg napada domaćih, strijelac je Grabar. U nastavku igre domaća obrana nije popustila, a u napadu su bili motivirani pa s još dva pogotka stavljaju u džep sigurna tri boda.

Poljičanin 1921: Marić, Bojić, Bota (88. Lisica), Žure, Muše, Aničić, Mazalin, Ezgeta (72. Bulić), Grabar, Jurčić, Petričević (11. Čubelić). Trener: Romeo Vulas

Val:Bilić, Šimunović, T. Stanković, Rajčić, Plazibat, Šego (76. Cvjetković), Džanko, Roje (63. Družianić), Radanović, Polić, Aleksić (61. M Stanković). Trener: Stipe Valenta

Zmaj (M) – Jadran (KS) 1:0 (0:0)

Makarska, stadion SC Makarska
Suci: Marko Bešlić (Solin), Miroslav Čalo (Trilj), Hrvoje Erceg (Drum)
Strijelac: 1:0 Dedić 90'+3'
Igrač utakmice: Toni Dedić (Zmaj M)

Kako su u posljednje dvije utakmice do bodova dolazili u završnici utakmice, tako im se sada i vratilo – Jadran je pogotkom Dedića u samom finišu utakmice izgubio od Zmaja. Igrala se čak 93. minuta kada su domaćini na spretan i sretan način uspjeli probiti do tada čvrstu obranu Jadrana.

Zmaj (M): Brkulj, Smilović, Dedić, Božić, Šabić, Bekavac (23. Selak), S. Brnić, Serdarević (76. Bilić), I. Rašić, Ćapin (46. A. Brnić), D. Rašić. Trener: Ante Vidulin

Jadran (KS):Roso, Erceg, Renić, Dević, Bodrožić, Marić-Arić, L. Stefanović (63. Radić), Biskupović, Grubišić, T. Stefanović (72. Buzov), Katić (85. Gazibara). Trener: Tonći Bilić