OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - MOK OSIJEK 3:1
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KARLOVAC 1:3
ŽOK VIBROBETON - OK KAŠTELA 3:2
OK KAŠTELA - ŽOK RIJEKA KWSO 3:2
OK MLADOST DUGA RESA - OK MARINA KAŠTELA 3:1
OK NOVI ZAGREB - OK KAŠTELA D.C. II 0:3

1A liga(m) 7. kola lige za prvaka
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - MOK OSIJEK 3:1
(15.03.2007. 19:45    Gradska dvorana Kaštela)

Setovi: 25:21 | 21:25 | 25:21 | 25:23    Ukupno: 96:90
Suci: Milan Rajković, Dean Poropat   Delegat: Ivan Delić

1A liga(m) 8. kola lige za prvaka
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KARLOVAC 1:3
(17.03.2007. 17:15    Gradska dvorana Kaštela)

Setovi: 18:25 | 25:23 | 19:25 | 21:25    Ukupno: 83:98
Suci: Miroslav Milinović, Dražen Franolić   Delegat: Ivan Delić

Poredak na ljestvici PH liga za prvaka odbojkaša:
Mladost 20, Varaždin 18, Karlovac 12, Mladost Kaštel Lukšić 9, Mursa 7, Osijek 6.



1A liga(ž) 2. kola lige za prvaka
ŽOK VIBROBETON - OK KAŠTELA 3:2
(14.03.2007. 19:00    Športska dvorana Lenije)

Setovi: 25:19 | 25:20 | 24:26 | 18:25 | 15:8    Ukupno: 107:98
Suci: Vlatko Rakin, Damir Ðurkić   Delegat: Josip Vinković

1A liga(ž) 3. kola lige za prvaka
OK KAŠTELA - ŽOK RIJEKA KWSO 3:2
(17.03.2007. 20:00    Gradska dvorana Kaštela)

Setovi: 25:23 | 16:25 | 15:25 | 25:19 | 15:10    Ukupno: 96:102
Suci: Dražen Franolić, Miroslav Milinović   Delegat: Ivan Delić

Poredak na ljestvici PH liga za prvaka odbojkašica:
Pivovara Osijek 9, Rijeka KWSO 7, Kaštela 6, Vibrobeton 2, Mladost 2, Šibenik 1.


1B liga(ž) 17. kolo
OK MLADOST - DUGA RESA - OK MARINA KAŠTELA 3:1
(17.03.2007. 17:00    Dvorana Mladosti)

Setovi: 20:25 | 25:17 | 25:15 | 28:26    Ukupno: 98:83
Suci: Vladimir Mrkša, Boris Čorak   Delegat: Zlatko Mrkša

1B liga(ž) 17. kolo
OK NOVI ZAGREB - OK KAŠTELA D.C. II 0:3
(17.03.2007. 16:45    OŠ " Borovje " - Borovje)

Setovi: 21:25 | 15:25 | 22:25    Ukupno: 58:75
Suci: Vesna Francem, Iskra Zidanić   Delegat: Vinko Dobrić

Najave:

Utakmice prvenstva Hrvatske u odbojci:

1A liga(m) 9. kola lige za prvaka
MOK MURSA-PAN Papirna industrija - OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ
(21.03.2007. 18:00    Dvorana Jug)
Suci: Toni Bingula, Miroslav Milinović   Delegat: Milan Bardić

1A liga(m) 10. kola lige za prvaka
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - OK VARAŽDIN
(24.03.2007. 17:15    Gradska dvorana Kaštela)
Suci: nije određeno, nije određeno   Delegat: nije određeno

1A liga(ž) 4. kola lige za prvaka
OK KAŠTELA - ŽOK PIVOVARA OSIJEK
(24.03.2007. 20:00    Gradska dvorana Kaštela)
Suci: nije određeno, nije određeno   Delegat: nije određeno

1B liga(ž) 18. kolo
OK MARINA KAŠTELA - ŽOK BJELOVAR
(24.03.2007. 14:30    Gradska dvorana Kaštela)
Suci: nije određeno, nije određeno   Delegat: nije određeno

1B liga(ž) 18. kolo
OK KAŠTELA D.C. II - ŽOK ROVINJ
(25.03.2007. 18:00    Gradska dvorana Kaštela)
Suci: nije određeno, nije određeno   Delegat: nije određeno

Izvor: HOS


KOMENTARI:
(Da bi ste mogli komentirati morate biti prijavljeni na Facebook.)

Izdvojeno

 
 

RAZVRSTAVANJE OTPADA
Razvrstavanjem do nižih računa i čistih Kaštela
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij
PRIKUPLJANJE SVIH VRSTA OTPADA U 2022.
Način prikupljanja miješanog, biorazgradivog i reciklabilnog otpada