Drugo kolo 1. Županijske lige nastavilo se u nedjelju s tri utakmice. Palo je čak sedamnaest golova, ostvarene su domaće pobjede, a kaštelanski Val doživio je novi težak poraz. Kolo zaključuju u utorak Vinjani i Omiš.

Postira Sardi – Val 6:1 (3:0)

Postira, stadion Podježice, gledatelja 80
Suci: Mateo Budić (Kaštel Gomilica), Ante Milinović (Split), Hrvoje Erceg (Drum-Podbablje)
Strijelci: 1:0 Copić 3', 2:0 Veljača 18', 3:0 Eterović 39' (11m), 3:1 Družianić 58', 4:1 Copić 65', 5:1 Dadić 68', 6:1 Baković 89'
Igrač utakmice: Tomislav Copić (Postira Sardi)

Valu se očito piše loša sezona i teška borba za opstanak. Već u drugom kolu imaju čak deset primljenih pogodaka, od čega su šest primili na gostovanju kod Postira Sardi. Izrazito mlada momčad Vala s prosjekom od 20 godina nije se mogla nositi s napadom Bračana koji su samo u prvom poluvremenu zabili tri gola. Načeo ih je Copić već u trećoj minuti, a za komforan odlazak na predah pobrinuli su se Veljača i Eterović. Družianić je u 58. minuti dao koje kakvu nadu Valu, no deset minuta kasnije na semaforu je podebljanih 5:1. Domaći tu nisu stali, potvrdu odlične igre dao je Baković pred kraj sam susreta.

Postira Sardi: Duvančić, Lukić (70. N. Matulić), Mihaić, P. Eterović (74. Baković), Šantić, Dadić (78. Juras), Radošević, Veljača, Copić, I. Matulić, M. Eterović.

Val: Bilić, Šimunović, Cvjetković, Stanković (72. Bešker), Džanko (68. Lagator), Šego (46. Aleksić), Radanović, Brko, Lukas, Družianić, Pajčin.