U subotu su odigrane tri utakmice drugog kola 1. Županijske lige. Od toga su bila dva susreta u kojima su sudjelovali kaštelanski klubovi s polovičnim učinkom, Jadran je pobijedio, a Gošk izgubio. Val igra u nedjelju u Postirama u 16:30 sati.

Gošk – Osk 1:2 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Marin Sokol (Makarska), Mario Vrkić (Solin), Damir Jokić (Dicmo)
Strijelci: 0:1 Katić 58', 0:2 Plavša 64', 1:2 Projić 90'
Igrač utakmice: Dominik Plavša (Osk)

Zanimljivu utakmicu odigrali su Gošk i Osk u Kaštel Gomilici. Iako je u prvom poluvremenu mreža mirovala, sve se nekako nadoknadilo u nastavku utakmice u kojoj smo mogli vidjeti tri pogotka, nekoliko izglednih propuštenih prigoda i promašen kazneni udarac. Jedan se već tražio na početku utakmice, no sudac Sokol dobro je vidio situaciju te odmahnuo rukom. Prvi pogodak pao je u 58. minuti preko Katića, svega tri minute nakon što je ušao u igru. Nedugo zatim, u 64. minuti, Plavša je povisio na sigurnih 2:0 za goste. Tek tada nastupio je veći pritisak domaćih koji nisu iskoristili svoje prilike, najveća je bila u 85. minuti kada je propušten kazneni udarac zbog igranja rukom protivničkog igrača. Ipak, Projić je u 90. minuti postigao pogodak za domaćina, no samo da bi ublažio poraz.

Gošk: L. Zec, Rušinov (75. Barun), Blažević, Karaman, N. Zec, Šarić, Kovačević (52. Keran), Turković (68. Botica), Periš, Projić. Trener: Radoslav Tomas

Osk: Cvrlje, Mažurin, Labrović, M. Bašić, Galić, I. Bašić (89. Radman Livaja), M. Bašić, Ljubas (78. P. Bašić), Plavša, Matijašević, Čugura (55. Katić). Trener: Zdravko Ćurković

Jadran (KS) – Orkan 4:1 (2:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Antonio Kontić (Split), Damir Silić (Dicmo)
Strijelci: 1:0 Biskupović 30', 2:0 Katić 45' (11m), 3:0 Grubišić 56', 3:1 Žilić 76', 4:1 Radić 80'
Igrač utakmice: Frano Katić (Jadran KS)

Jadran je nastavio s punjenjem protivničke mreže u drugom kolu. Ovoga puta slavili su na domaćem terenu, a protivnik je bio Orkan. Za dobro prvo poluvrijeme pobrinuo se Biskupović koji je na točno pola sata igre doveo svoju momčad u vodstvo, a da na predah odu nešto lakše pobrinuo se Katić koji je u posljednjoj minuti realizirao kazneni udarac. Pogodak Grubišića u 56. minuti značio je sigurnih 3:0 za Jadran pa i samu pobjedu. Tračak nade gostima dao je Žilić dvadeset minuta kasnije, ali su sve nade potonule kada je u 80. minuti Radić postigao pogodak za konačnih 4:1.

Jadran KS:Roso, Erceg, Renić, Dević, Bodrožić, Šimić, Stefanović, Biskupvić (80. Gazibara), Grubišić (66. Radić), Stefanović (84. Stude), Katić. Trener: Tonći Bilić

Orkan: Ordulj, Voloder, Pavić (46. Batinović), Mandurić, Trgo, Kraljević (46. Žilić), Bradarić, Jerončić, Pecotić, Predojević (59. Skender), Baraban. Trener: Ervin Nazor