DERBI UVJERLJIVO SUĆURANIMA
Gradski derbi uvjerljivo je pripao Jadranu iz Kaštel Sućurca koji je s visokih 4:0 svladao Val u Kaštel Starom i tim rezultatom preuzeo vodstvo na tablici nakon prvog kola.

Val – Jadran (KS) 0:4 (0:1)

Kaštel Stari, igralište Vukovar
Suci: Marin Sokol (Makarska), Ante Čaić (Split), Dujo Sarić (Prugovo)
Strijelci: 0:1 L. Stefanović 15', 0:2 Grubišić 58', 0:3 Grubišić 60', Biskupović 72'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana potpuno su zasluženo slavili u gradskom derbiju odigranom u Kaštel Starom. S četiri komada u suprotnoj mreži ubilježili su prve prvenstvene bodove, a Valova mladost pokazala je da će se namučiti do kraja sezone.
Gosti su načeli domaću obranu već u 15. minuti preko Luke Stefanovića, ali je golijada nastala u drugom poluvremenu. Prvo je Grubišić u samo dvije minute razlike zabio dva pogotka (58. i 60. minuta), da bi konačni rezultat postavio Biskupović dvanaest minuta kasnije.

Val: Bilić, Šimunović, Cvjetković, Rajčić (56. Pajčin), Stanković, Gogić, Džanko (62. Aleksić), Šego, Radanović, Brko, Lukas (62. Družianić). Trener: nema

Jadran (KS):Roso, Erceg, Renić, Buzov (75. Dević), Bodrožić, Šimić, L. Stefanović, Biskupović, Grubišić (62. Radić), T. Stefanović, Katić (85. Stude). Trener: Tonći Bilić