JK KAŠTELA
Judaši JK Kaštela proteklog su vikenda nastupili na međunarodnim turnirom pod nazivom Kup Hercegovine 2018., koji se održao u sportskoj dvorani Bijeli Brijeg u Mostaru, a na kojem je nastupilo 36 klubova sa približno 400 natjecatelja iz Hrvatske, Crne Gore, Austrije, Srbije te Bosne i Hercegovine.

Boje JK Kaštela branilo je šestero judaša, od kojih je Luka Zorotović u kategoriji U15 do 55 kg osvojio prvo mjesto. U istoj kategoriji Hrvatin Franić bio je drugi, a isti plasman ostvario je Ivan Rozga u kategoriji U18 do 90 kg.

Bruno Rozga u kategoriji U15 do 55 kg bio je treći, Fabian Matijaca u kategoriji U15 do 46 kg osvojio je peto mjesto, dok je Petar Vujić, koji je nastupio u kategoriji U18 do 90 kg ostao bez plasmana.

Judaši su nastupili pod vodstvom trenera Ante Batinića, a na turniru je sudio i kaštelanski sudac, Nenad Buzov.