GOŠK AC - Val 2:1
Zagora - Jadran (KS)  3:1

GOŠK Adriachem - Val 2:1

KAŠTEL GOMILICA — Igralište Sportskog centra Jure Bakotić. Gledatelja 25O. GOŠK Adriachem - Val 2:1 (0:0). Sudac: Goran Gabrilo (7). Strijelci: Jurić u 81. i Tomić u 89. za GOŠK AC, a Tomas u 18. minuti za Val. Crveni karton: Ivan Čop (Val) u 89. minuti, prigovor sucu.

Najbolji igrač: Jerko Tomić (GOŠK Adriachem).

GOŠK AC: Čulić (7), Bonacin (7), Tomić (7,5), Marović (7), Zebić (6,5)(od 46. Britvić 7), Šarić (7,5), Lovrić (7), Jelić (7), Jurić (7,5), Povijač (7), Denić (7).

VAL: Milin (6,5), Nuić (6), Munjiza (6), Tomas (7), Odak (6,5), Samardžić (6,5), Deanković (7)(od 86. Jadrić -), Jakus (7), Čop (5), Škorput (6), Brkić (6)(od 58. Vrtlar -, od 88. Komar -).

Gomiličani su spretno i sretno u finišu utakmice došli do važnih bodova u kaštelanskom derbiju koji je odigran točno na Dan grada. Slaven Jurić je iz blizine pogodio mrežu za 1:1 u 81. minuti, da bi Jerko Tomić također bio spretan pred vratima gostiju dvije minute prije kraja postavivši konačnih 2:1. Ivan Čop je zbog prigovora zaradio crveni karton, a dodijeljeno je još pet žutih kartona.

Mario Mornar

Zagora - Jadran KS 3:1

UNEŠIĆ - SC Borovište.  Gledatelja 350. Zagora - Jadran KS 3:1 (0:0). Sudac: Mikica Nobilo (Vela Luka) - 7,5. Strijelci: Goreta u 59., Šupe u 83. i Grando u 89. minuti za Zagoru, te Šarić u 88. minuti za Jadran KS. Crveni Karton: Dino Marić (Jadran) udaranje protivničkog igrača.

NAJBOLJI IGRAČ: Ivan Crljen (Zagora).

ZAGORA: Mihaljević (7), Ercegović (7), Crljen (8), Matić (6,5), Šupe (7,5), Škomrlj (7) (od 55. Šiklić 6,5), Dujić (7), Buljan (7), Bumbak (6,5) (od 70. Grando 7), Goreta (6,5), Stude (6,5).

JADRAN KS: Jurin (6,5), Bešić (6), Šavić (6,5), Delić (6), Elez (6), Šimunović (6,5), Alfirević (6,5), Matić (5), Novačić (6), Kovač (6) (od 55. Zelota 6), Kurtović (6) (od 62. Bonacin 6,5).

Od prve do posljednje minute Zagora je napadala na vrata Jurina i zasluženo je uknjižila tri boda. Već u drugoj minuti Crljen je snažnom volejem uzdrmao vratnicu od koje se lopta odbila do Gorete koji ju je plasirao u mrežu. Na 2:0 povisio je Šupe u 83. minuti koji je izveo slobodan udarac sa 20 metara, pokupivši paučinu iz samih rašalja. U 88. minuti Šarić je glavom smanjio na 2:1, a potvrdu pobjede Zagore zaključio je Grando u 89. minuti koji je centaršut Šiklića "žungulovski" ubacio u mrežu.