VISOKO NA RANG LISTI
Mlade tenisačice TK Resnik, Petra Škokić i Laura Chiara Pereža nastavljaju s dobrim rezultatima na turnirima za tenisačice do 10 godina, a s posljednja tri turnira u Kaštela su donijele tri naslova pobjednika turnira te cijeli niz bodova.

Laura Chiara Pereža u ovom trenutku drži drugo mjesto na rang listi tenisačica do 10 godina u Dalmaciji, s do sada ukupno osvojenih 183 boda, 35 bodova manje od prvoplasirane Dubrovčanke Ane Petković.

Nakon bodova osvojenih u Splitu i Stobreču na dvoranskim prvenstvima te u Pločama, Pereža je preskočila nastupe u Dubrovniku i Zadru, no osvojila turnir u Splitu, igrala finale u Cavtatu te osvojila 18 bodova u Stobreču,

Petra Škokić osvojila je turnire u cavtatu i Stobreču, dok je poput Pereže preskočila natjecanje u Zadru i Dubrovniku, ali i u Splitu.

Škokić je sa 128 bodova, trenutno plasirana na šesto mjesto dalmatinske rang liste najmlađih tenisačica.