ŽUPANIJSKA LIGA
U subotu su odigrane četiri utakmice 24. kola 1. Županijske lige. Jadran je u borbi za opstanak ostvario vrlo važnu pobjedu u Omišu (3:2), dok je Gošk doživio neugodan poraz od Sloge iz Mravinaca (1:4). U nedjelju Uskok ima priliku potvrditi titulu, dovoljan im je bod u susretu protiv Orkana.

Gošk – Sloga (M) 1:4 (1:1)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mirko Odrljin (Čaporice), Nikola Večernik (Split), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 0:1 Marović 9', 1:1 Periš 12' (11m), 1:2 Katić 57', 1:3 Marević 64', 1:4 Katić 70'
Igrač utakmice: Toni Katić (Sloga M)

Dvojac Marović-Katić glavni je 'krivac' za poraz Goška na domaćem terenu. Uzbudljivo je bilo već na početku – Marović je u 9. minuti zabio za 0:1, a samo dvije minute kasnije Periš iz kaznenog udarca vraća utakmicu na početak. Ipak, drugo poluvrijeme proteklo je u znaku spomenutog dvojca koji su s tri pogotka zapečatili poraz Goška.

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Karamarko (79. Radan), Alfirević, Konsa (70. Kovačević), Projić, Nevešćanin, Periš, Bučić, Botica (70. Jurić). Trener: Radoslav Tomas

Sloga (M): Katić, Borozan, Juričić, Andabak (79. Biuk), Granić, Katić, Marović, Vrgoč (60. Barać), Kliškić (60. Mikelić), Caktaš, Kapitanović . Trener: Siniša Jalić

Omiš – Jadran (KS) 2:3 (2:2)
Omiš, stadion Anđelko Marušić Ferata
Suci: Mladen Martin Pauk (Split), Mario Jadrijević (Glavice), Mario Vrkić (Solin)
Strijelci: 0:1 Biskupović 3', 1:1 Kuvačić 12', 2:1 Boban 21', 2:2 Marić-Arić 39', 2:3 Balić 87'
Igrač utakmice: Karlo Balić (Jadran KS)

Odlična utakmica viđena je u Omišu, palo je čak pet pogodaka a na žalost domaćina pobjeda je otišla s(p)retnijim gostima. Već u trećoj minuti Biskupović je šokirao Omiš pogotkom za 1:0, ali domaći se uspijevaju vratiti u susret za manje od deset minuta. Kuvačić je u 12. minuti iskoristio dobru loptu i pospremio je u mrežu za izjednačenje. Domaći nisu stali, igrala se 21. minuta kada Boban zabija za preokret, a za odlično prvo poluvrijeme pobrinuo se Marić-Arić u 39. minuti zabivši za 2:2. Nastavak utakmice proveo je u borbi po sredini terena. Podjela bodova činio se najrealnijim ishodom, ali tako nije mislio Balić koji u 87. minuti donosi pobjedu Jadranu.

Omiš: Baučić, Bandov, Ribičić, Kuvačić, Vučinić, Bilić (63. Žilić), Boban, Čobanov (69. Čagalj), Juginović (55. Balić), Bekavac, Imeri. Trener: Ante Milić

Jadran (KS): Banić, Bodrožić, Elez, Buzov, Marić-Arić, Dević, Grubišić (80. Radovan), Biskupović, Radić (67. Pastuović), Mihovilović, Balić (89. Grančić). Trener: Tonći Bilić