ŽUPANIJSKA LIGA
Kaštelanski predstavnici u 1. Županijskoj ligi ostvarili su polovičan učinak u 23. kolu. Jadran (KS) napokon je stigao do pobjede svladavši Postira s 3:0, dok je Gošk minimalno poražen od Hvara. Obje utakmice, nažalost, obilježene su nesportskim potezima.

Jadran (KS) – Postira Sardi 3:0 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Toni Bešker (Solin), Dujo Sarić (Prugovo), Zvonimir Radić (Žrnovnica)
Strijelci: 1:0 Dević 18', 2:0 Balić 62', 3:0 Buzov 64'
Isključen igrač: 85' Ivan Bajić (Postira Sardi)
Igrač utakmice: Stipe Dević (Jadran KS)

Neizmjerno vrijedna tri boda nogometaši Jadrana (KS) osvojili su nakon nekoliko utakmica crne rupe. Slavlje je pokvario crveni karton gostujućeg igrača te incident s domaćim navijačima.

Jadran (KS) je pružio dobru igru, od prve minute moglo se vidjeti da sa svim snagama smjeraju na pobjedu koju nisu okusili dugo vremena. Na dobar put stavio ih je Dević pogotkom u 18. minuti, a taj je pogodak odijelio momčadi na poluvremenu. Pobjeda je praktički bila potvrđena u samo dvije minute u drugom poluvremenu. Prvo je Balić u 62. minuti zabio za 2:0, da bi Buzov u 64. povisio na nedostižnih 3:0.

I onda se u 70. minuti dogodio nezapamćen incident. Gostujući napadač trebao je liječničku pomoć, no fizioterapeuta nije bilo pa je pomoć ukazao domaći predstavnik kluba. Nakon što je gostujući napadač izišao iz terena da mu se ukaže pomoć, domaći navijači verbalno su nasrnuli na dotičnog. Pokušali su čak preskočiti ogradu, no intervencijom povjerenika za sigurnost Mile Poljaka stvar se umirila. Barem do 85. minute. Naime, gostujući igrač Ivan Bajić napuštao je igru uz verbalno vrijeđanje domaćih navijača, sudac Bešker zbog toga mu je dao izravni crveni karton, a u istoj minuti udaljen je i gostujući trener Kurte zbog samostalnog ulaska u teren.

Na kraju se rezultat nije mijenjao, u sjeni pobjede domaćih ostao je nesportski incident.

Jadran (KS): Banić, Bodrožić, Jakovčević, Buzov, Marić-Arić, Dević, Grubišić, Biskupović (88. Radovan), Radić, Mihovilović, Balić. Trener: Tonći Bilić

Postira Sardi: Duvančić, Šantić, P. Eterović, Mihaić, M. Matulić, Zlatar, N. Matulić (46. J. Matulić), Barada, Bajić, Doljanin, M. Eterović. Trener: Frane Kurte

Hvar – Gošk 1:0 (0:0)

Hvar, stadion Pelinje
Suci: Damir Mladin (Omiš), Tomislav Kujundžić Lujan (Split), Nikola Večernik (Split)
Strijelac: 1:0 Radovanović 52'
Igrač utakmice: Josip Radovanović (Hvar)

Mirno, nažalost, nije bilo ni na utakmici između Hvara i Goška. Domaćin je do sva tri boda stigao u drugom poluvremenu pogotkom Radovanovića u 52. minuti susreta čime je nastavio s odličnim igrama u jesenskom dijelu prvenstva. No, umjesto mirnog kraja utakmice, po završetku je branič gostiju Ante Škopljanac verbalno vrijeđao drugog pomoćnog suca.
Gošk je porazom ostao šesti, dok je Hvar sve bliži ostanku iako je prezimio s golemim zaostatkom.

Hvar: Goić, Carić, Cvitanić, Dužević, Matijević, Veljača, Maroević, Domančić, Gilve, Radovanović, Planjar (77. Tandara). Trener: Jakov Ćibarić

Gošk: L. Zec, Džal, Nevešćanin, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Projić, Turković (82. Kovačević), Periš, Bučić (78. Keran), Botica (63. Radan). Trener: Radoslav Tomas