Nogometaši sućuračkog Jadrana zaključili su 22. kolo 1. ŽNL – jug odigravši 2:2 protiv vodećeg Uskoka. Gosti su dva puta vodili u utakmici, ali su oba puta domaći igrači izjednačavali i spasili bod.

Uskok – Jadran (KS) 2:2 (0:1)

Klis, stadion Iza grada
Suci: Mateo Boljat (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Tomislav Kujundžić Lujan (Split)
Strijelci: 0:1 Grubišić 45', 1:1 Belajić 65', 1:2 Biskupović 73', 2:2 Uvodić 90'+2'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Važne bodove za ostanak u ligi nogometaši Jadrana odlučno su počeli osvajati odigravši s Uskokom 2:2. Vodeća momčad prvenstva nije bila na prepoznatljivoj razini pored Jadrana koji već nekoliko utakmica jedva da zna za bod. Upornost gostiju isplatila se pred odlazak na poluvrijeme kada je Grubišić postigao pogodak za 0:1. Domaćin se u nastavku igre trgnuo pa je u 65. preko Belajića stigao do izjednačenja, da bi osam minuta kasnije gosti bili ponovo u prednosti. Ovoga puta strijelac je bio Biskupović netom prije nego ga je trener Bilić izvadio iz igre. I premda je sve išlo prema pobjedi Jadrana, u posljednjim trenucima utakmice Uvodić je zabio za konačnih 2:2.

Uskok:Duvnjak, M. Vučemilović-Grgić, D. Vučemilović-Grgić, Ćaleta (70. Uvodić), Glavina, Balić (54. Mihovilović), Maretić, Belajić, Stanković, D. Vrdoljak, S. Vrdoljak (54. Pedišić). Trener: Dalibor Filipović

Jadran (KS):Roso, Bodrožić, Jakovčević, Buzov, Marić-Arić, Dević, Grubišić, Biskupović (75. Renić), Radić (72. Pastuović), Mihovilović (63. Roje), Balić. Trener: Tonći Bilić