ŽUPANIJSKA LIGA
Dvadeset i drugo kolo 1. ŽNL otvoreno je još u četvrtak utakmicom između Jadrana (T) i Mosora. Kolo se nastavilo u subotu s tri nve utakmice, među kojima je Gošk odigrao 0:3 protiv Zmaja (M). Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju u 16:30 sati.

Gošk – Zmaj (M) 0:3 (0:1)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Nikola Večernik (Split), Hrvoje Erceg (Split), Mihael Kovačev (Split)
Strijelci: 0:1 Vučemil 37', D. 0:2 Rašić 76', 0:3 Vučemil 83'
Igrač utakmice: Mateo Vučemil (Zmaj M)

Goškov niz od tri pobjede zaustavljen je u subotu, bolja je bila momčad Zmaja iz Makarske. Gosti su do pobjede stigli na suveren način, a glavni junak bio je Mateo Vučemil s dva pogotka. Vučemil je načeo mrežu domaćih u 37. minuti, da bi konačnih 3:0 postavio deset minuta prije kraja. Između njih u strijelce se upisao Rašić koji je pogotkom u 76. minuti olakšao svojoj momčadi da dođe do sva tri boda

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Projić (71. Keran), Konsa (71. Jurić), Periš, Bučić, Botica (81. Nevešćanin). Trener: Radoslav Tomas

Zmaj (M): Mandušić, Bokšić, Dedić (89. I. Rašić), Gudelj, Žigo, Bekavac, Radić, Brnić, Lozina, D. Rašić, Vučemil (88. Smilović). Trener: Ante Vitaić