Košarkaši Ribole Kaštela na svom su parketu stigli do četvrte prvenstvene pobjede svladavši u 24. kolu Premijer lige Jazine Arnabasi s 99:71. Do pobjede su stigli i vodeći dvojac Zadar i Cedevita koji vode 'mrtvu trku' za prvo mjesto pred doigravanje.

Ribola Kaštela – Jazine Arbanasi 99:71

(23:10, 19:20, 26:22, 31:19)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani

Suci: Srđan Dožai, Luka Kardum, Mario Goleš
Igrač utakmice: Ivan Rašetina (Ribola Kaštela)

Kaštelani su se na pravi način iskupili za lošu predstavu u Osijeku prije nekoliko dana. Na domaćem parketu utrpali su skoro sto komada Zadranima. Raspucanost Ribole u prvoj četvrtini nagovijestila je odličan dan za domaće koji su imali dobar postotak šuta, osobito u trici koja je bila skoro na pedeset posto! Svoju minutažu itekako su iskoristili Kljajić, Došen, Đugum, te posebno Rašetina kojega je ruka posebno išla (57% trica). Gosti su preko Sarajlije (27p) i Kaštropila (18p) pokušali smanjiti, no špinu je domaćin ponovo otvorio u drugom poluvremenu kada je dotukao protivnika.

Ribola Kaštela: Kljajić (17p, 7a, 4s), Đirlić, Mikulić (1a), Rašetina (20p, 2a, 9s), Pruže (6p, 3s), Došen (16p, 10a, 3s), Đugum (20p, 6a, 6s), Vidović (2a), Roso (10p, 1a, 1s), Šipić (10p, 5a, 5s).

Jazine Arbanasi: Sarajlija (27p, 3a, 5s), Lisica (2a, 2s), Atelj (1a, 1s), Bučaj, Škara, Zrnić (11p, 4a, 2s), Šango (4p, 3s), Fodor (6p, 2a, 2s), Kaštropil (18p, 4a, 9s), Petani (5p, 3a, 2s).