Dvadeset i peto kolo 3. HNL – jug započelo je u znaku domaćina. U pet odigranih susreta domaćini su uzeli sve bodove, a samo dvije gostujuće momčadi uspjele su postići pogodak. Val je jedna od njih, ali pogodak Baturine bio je nedovoljan za bodove u Zmijavcima (3:1).

Croatia – Val 3:1 (1:1)
Zmijavci, stadion ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Suci: Roko Režan (Bibinje), Josip Katuša (Raštane D), Domagoj Knez (Zadar)
Strijelci: 1:0 Mrkonjić 22', 1:1 Baturina 35', 2:1 Mrkonjić 54', 3:1 Ćapin 59'
Igrač utakmice: Tomislav Mrkonjić (Croatia)

Nogometaši Vala nisu se uspjeli oporaviti od teškog poraza protiv Splita. Samo tri dana nakon što su primili pet komada u Zmijavcima su morali tri puta vaditi loptu iz mreže. Iako je u prvom poluvremenu Val izgledao dobro – vodstvo domaćih koje je postavio Mrkonjić u 22. minuti anulirao je Baturina trinaest minuta kasnije – s dva brza pogotka u drugom poluvremenu Croatia je slomila otpor Vala i stigla do važne pobjede u borbi za naslov. Val je porazom otežao svoju situaciju na dnu te je sada njegov ostanak sve dalji.

Croatia: Vugdelija, Vidošević, Čaljkušić, Jurić, Ćapin (73. Karoglan, M. Šabić, Begić (68. I. Šabić), Mrkonjić, Serdarušić, Gudelj, Todorić. Trener: Mislav Karoglan

Val:Slavica, Melvan, Suman, Perković (73. Kuliš), Kustura (73. Udovičić), Petranić, Baturina, Cikojević, Barišić, Pezo, Dadić (85. Sunara). Trener: Ante Terze