ŽUPANIJSKA LIGA
U subotu je odigrano pet utakmica 20. kola 1. Županijske lige. Gomilički Gošk stigao je do druge uzastopne pobjede svladavši Mosor rezultatom 2:1, dok je Jadran (KS) poražen od Oska s minimalnih 1:0.

Gošk – Mosor 2:1 (1:1)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ante Buzov (Solin), Branimir Poljak (Glavice), Srećko Pleština (Klis)
Strijelci: 1:0 Projić 17', 1:1 Vuković 44', 2:1 Botica 62'
Igrač utakmice: Ivan Projić (Gošk)

Nogometaši Goška stigli su do nove pobjede u Županijskom prvenstvu, ovoga puta bili su bolji od Mosora rezultatom 2:1. Bolju igru domaćin je okrunio pogotkom u 17. minuti kojeg je postigao Ivan Projić, no domaćin na poluvrijeme ipak ne odlazi s vodstvom jer je Vuković minutu prije kraja izjednačio na 1:1. Tri boda Gošk je ugrabio u nastavku susreta preko Botice koji u 62. minuti vara vratara Andrića za 2:1, a do kraja utakmice mreža se više nije tresla.

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Projić (87. Kovačević), Turković, Periš, Bučić (67. Konsa), Botica (87. Nevešćanin). Trener: Radoslav Tomas

Mosor: Andrić, Šerić (79. Biuk), Vuković, Mišerda, Rako, Kuzmanić, Poštenjak, Stefanović (65. Pecotić), Barbarić, Landikušić. Trener: Damir Matijašević

Osk – Jadran (KS) 1:0 (1:0)
Otok, stadion ŠC Gola Brda
Suci: Luka Milin (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Tomislav Kujundžić Lujan (Split)
Strijelac: 1:0 Katić 35'
Igrač utakmice: Ivan Katić (Osk)

Protiv posljednjeplasiranog Oska nogometaši Jadrana pružili su lošu partiju te porazom od 1:0 doveli sebe u situaciju ozbiljne borbe za opstanak. Jedini strijelac bio je Ivan Katić u 35. minuti koji je Osku donio važna tri boda; sada su bodovno poravnati s Hvarom, dok Mosor i Jadran imaju bod više.

Osk: Crvlje, Radman (82. Tadić), Romić, M. Bašić, N. Bašić, I. Bašić, M. Bašić, I. Katić (90. Vuleta), T. Katić (71. Marković), Čeko, P. Bašić. Trener: Ante Munivrana

Jadran (KS): Banić, Bodrožić, Renić, Buzov, Jakovčević, Dević, Grubišić, Radovan (54. Biskupović), Radić, Mihovilović (90. Roje), Pastuović (74. Balić). Trener: Tonći Bilić