ŽUPANIJSKA LIGA
Nakon 'crnog vikenda' kaštelanski klubovi u 1. ŽNL osvojili su nove bodove. Jadran (KS) je na domaćem terenu odigrao 1:1 s imenjakom iz Tučepa, dok je Gošk u Vranjicu stigao do prve proljetne pobjede.

Jadran (KS) – Jadran (T) 1:1 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Ivica Grepo (Split), Hrvoje Erceg (Split), Mario Vrkić (Solin)
Strijelac: 1:0 Radić 83', 1:1 Biočić 89'
Igrač utakmice: Duje Radić (Jadran KS)

Sućurani su imali pobjedu u svojim rukama, pogodak za 1:0 nakon duge i teške muke domaćih postigao je Radić u 83. minuti. Postići pogodak u tako kasnoj fazi utakmice obično u nogometu označava i pobjedu. Međutim, s tim se nije složio Biočić koji je minutu prije sudačke nadoknade donio bod svojoj momčadi. Jadran je tako propustio kazniti drugoplasiranog i upisati vrijedna tri boda, no i osvojeni jedan bod važan im je u borbi za opstanak koja je još tu.

Jadran (KS): Banić, Bodrožić, Renić, Buzov, Jakovčević, Dević, Grubišić, Radovan (54. Biskupović), Radić, Mihovilović (90. Roje), Pastuović (74. Balić). Trener: Tonći Bilić

Jadran (T): Vuković, Biočić, Marijančević (46. Ćuže), Džoja, Sočo, Markotić, Šalinović, Urlić (78. Kujundžić), Dos Santos, Koštić, Jović (68. Divić). Trener: Jurica Karabatić

Omladinac – Gošk 0:1 (0:0)

Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Branimir Poljak (Glavice), Mirko Odrljin (Čaporice), Dujo Sarić (Prugovo)
Strijelac: 0:1 Projić 68'
Igrač utakmice: Ivan Projić (Gošk)

Gošku je napokon svanulo! Prva proljetna pobjeda upisana je na gostovanju kod Omladinca, bio je dovoljan samo jedan pogodak da Gomiličani upišu dugo očekivana tri boda, a strijelac jedinog pogotka bio je Ivan Projić. Goškovci su se ovom pobjedom ponovo uzdigli na prvenstvenoj ljestvici te su sada šesti, a crveno-bijeli se nadaju kako je ovo slavlje tek početak nove pobjedničke serije.

Omladinac: Bulat, Galić, Baćina, Perković, Murillo, Rubelj, Bašić, Lozić, Božić (71. Franić), Brčić (55. Žanetić), Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Projić (84. Konsa), Turković (64. Ercegovac), Periš, Bučić, Botica (60. Nevešćanin). Trener: Radoslav Tomas