TENISAČI DO 10 I 12 GODINA
Najmlađi tenisači TK Resnik uspješno su započeli novu sezonu, započevši vrijedno skupljati bodove na rang listima mladih dalmatinskih tenisača, a posebno su se u tome istakle Petra Škokić i Laura Chiara Pereža.

Petra Škokić, koja je i u prošloj sezoni ostvarila odličan rezultat nastupila je na Otvorenom prvenstvu Splita za tenisačice do 10 godina i upisala prvu ovogodišnju pobjedu. Petra je preskočila nastupe u Stobreču i Pločama u kategoriji desetogodišnjakinja, ali je zato nastupila na turnirima u Solinu i Splitu za tenisačice do 12 godina, na kojima je igrala polufinale oba turnira.

Laura-Chiara Pereža igrala je finale srebrne skupine do 10 godina na turniru u Splitu, a u finalu je izgubila i u zlatnoj skupini Otvorenog prvenstva TK Stobreč, osvojivši vrijedna 34 boda, koliko je osvojila i na Otvorenom prvenstvu TK Ploče.

Na turnirima su, s nešto manje uspjeha, ali vrijedno sakupljajući iskustva nastupale i Manuela Bilota, Lana Hrvačić te Anabel Orlić.