Do nove pobjede Marina Kaštela stigla je na gostovanju u Metkoviću svladavši domaću ekipu rezultatom 23:30. U ostalim rezultatima nije bilo iznenađenja, vodeći dvojac pobjedama su nastavili trku za naslov, dok je Marina ostala na trećoj poziciji.

Metković – Marina Kaštela 23:30 (11:15)

Suverenom igrom Marina Kaštela stigla je do svoje devete prvenstvene pobjede. Od početnog vodstva gošće nisu dale prostora domaćim igračicama niti za izjednačenje, a prednost se s vremenom povećavala na komfornu zonu. U jednom trenutku bilo je šest razlike za Marinu (13:7), da bi Metkovčanke taj zaostatak uspjele samo smanjiti za dva pogotka do kraja poluvremena. U nastavku još bolja igra Marinki koje bježe na +8 (27:19) te do kraja mirno privode pobjednički dan kraju.

Metković:. Marinković, Taslak, Bajo, Obšivač, Magzan (3), Galov, Vidović, Sušak (1), Srna (4), Menalo, Vukojević (1), Radić (7), Miočević, Španjić, Crnčević (7). Trener: Mate Nikolić

Marina Kaštela:Lambaša, Čatelov, Olujić (12), N. Strmečki (3), Pintar, Karanušić (5), Šarić (8), Dude, Varnica, Lijić (2). Trener: Željka Kovač