U subotu su odigrane uzvratne utakmice polufinala doigravanja u kojima su glavni konkurenti za naslov izborili prolazak u finale. Zagrebačka Mladost s 3:0 je svladala Rijeku, a istim rezultatom Mladost Ribola Kaštela slavila je u Osijeku.

Mursa Osijek – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(30:32, 20:25, 15:25)
Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Milan Zamaklar, Damir Horvat

Odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela branit će titulu šesterostrukog prvaka Hrvatske! I u drugoj polufinalnoj utakmici Kaštelani su bili bolji od Murse Osijek i tako zasluženo došli do svog devetog uzastopnog finala. Iako su domaćini dobro otvorili utakmici te imali vodstvo, kako se set bližio kraju tako je Mladost uspjela preokrenuti rezultat u svoju korist. No, borbeni domaćin nije se predao, set je otišao u pripetavanje koje je zaključeno sa 32:30 za goste. U drugom setu ponovo dobra igra domaćih na početku, ali Mladost opet dolazi do vodstva i ovoga puta to rješavaju bez veće muke. Treći set bio je samo zaključak pobjede Mladosti koja je na krilima raspoloženog Normana i Šestana raspucala gostujuću obranu.

Mursa Osijek: Vojak (6), Ilić (2), Gubić, Brandić (4), Jakovac, K. Šućur (8), Oršolić (10), Stanković, J. Šućur (1), Kovačević, Mijić, Matković (12), Odobašić, Kraljevi. Trener: Davor Meringer

Mladost Ribola Kaštela: Višić (4), Norman (22), Perić (2), Kulušić, Giljanović (11), Đirlić, Corsini, Glaurdić, Šestan (17), Čošković, Pervan, Ruiz (3), Ščerbakov, Melvan. Trener: Ivan Rančić