Nova domaća pobjeda Vala zbila se u 21. kolu 3. HNL – jug, pao je Kamen rezultatom 2:1 pogocima Grubića i Peze. Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu Splita nad Hrvacama (3:0) te slavlje Zadra u Blatu (4:2).

Val – Kamen 2:1 (2:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Ante Jurić (Split), Ante Pavlinović (Split), Matko Palada (Trogir)
Strijelci: 1:0 Grubić 20', 1:1 Vuksan 35', 2:1 Pezo 45' (11m)
Isključen igrač: 90' Zvonimir Suman (Val)
Igrač utakmice: Slavko Grubić (Val)

Nogometaši Vala nastavili su s dobrim rezultatskim nizom. Nova tri boda ostvarena su na domaćem terenu čime su osigurali odlazak s dna nakon nekoliko mjeseci bez obzira na ishod ostalih utakmica. Vala je u vodstvo doveo kapetan Grubić lijepim pogotkom iz slobodnog udarca s otprilike dvadeset metara. Prednost je trajala petnaest minuta kada je Vuksan izjednačio za goste, no na poluvrijeme Val ipak odlazi s prednošću jer je Pezo iskoristio kazneni udarac. U drugom poluvremenu Kamen je imao veću inicijativu, no gosti su ipak ostali kratki za bodove. Val je na koncu završio utakmicu s igračem manje jer je drugi žuti karton zaradio Zvonimir Suman.

Val:Slavica, Sunara (58. Udovičić (75. Kuliš)), Melvan, Suman, Kustura, Petranić (90. Pastuović), Baturina, Grubić, Cikojević, Pezo, Dadić. Trener: Ante Terze

Kamen:Vojnović, Ljubić, Norac-Kevo, Mandarić, Kilić, Žužul (46. Jonjić), Bradarić (46. Banić-Škojo), Češljar, Kujundžić, Brkan, Vuksan. Trener: Mario Kujundžić