Pobjedom Mladost Ribole Kaštela protiv Splita dobili smo posljednjeg polufinalista doigravanja za prvaka Hrvatske u odbojci. Ni u uzvratu nije bilo iznenađenja pa se u završnicu sastaju četiri najbolje momčadi ove sezone.

Split – Mladost Ribola Kaštela 1:3
(20:25, 25:20, 14:25, 21:25)

Split, dvorana SC Poljud
Suci: Toni Ivković, Marija Jakovac

Momci trenera Ivana Rančića svladali su Splićane i u uzvratnoj utakmici četvrtfinala doigravanja Superlige. Ovoga puta Splićani su pružili bolju partiju, no aktualni prvak ponovo je bio jači. Nakon tijesnog otvaranja susreta Mladost se odvojila u prvom setu do zaključnih 25:20. U drugom setu Splićani drže cijelo vrijeme vodstvo koje je nekoliko puta bilo pet razlike. Premda je Mladost došla na poen zaostatka (14:13), domaćin ipak osvaja set također s 25:20. Potom je usljedila dominacija Mladosti koja je u kratkom roku povela s 2:1, a ubrzo su upisali i pobjednički treći set.