Do treće gostujuće pobjede Val je stigao u Dubrovniku gdje je u susretu 20. kola s 2:0 svladao domaći Gošk. Utakmice u Hrvacama i Unešiću odgođene su zbog kiše.

Gošk – Val 0:2 (0:2)

Dubrovnik, stadion Lapad
Suci: Ante Žilić (Škabrnja), Šime Žilić (Škabrnja), Ivan Čačić (Zadar)
Strijelci: 0:1 Pezo 3', 0:2 Kustura 36'
Igrač utakmice: Duje Kustura (Val)

Val očito igra bolje van kuće jer je u Dubrovniku ostvario dvije gostujuće pobjede zaredom. U važnom susretu borbe za opstanak Val je nakon dugo godina odnio pobjedu s Lapada te se s nova tri boda približio sigurnoj zoni. Već u trećoj minuti susreta zatresla se mreža Kristića kada Pezo svojim novim pogotkom donosi prednost svojoj momčadi. Isti igrač deset minuta kasnije skrivio je kazneni udarac, međutim, Lipotić nije uspio pogoditi okvir vrata. Do novog pogotka čekalo se do 36. minute kad je Kustura iskoristio jedan odbijanac i pospremio loptu u mrežu za 2:0. U nastavku utakmice bilo je ozbiljnih prilika s jedne i s druge strane, no obrana Vala nije popustila.

Gošk:Kristić, Čeko, Žile, Torbarina, Ivanišević, Lipotić, Nikolić, Caput (46. Matić), Glavinić (83. Miladin), Zelenika (81. Smrdelj), Skaramuca. Trener: Vilko Herceg

Val:Slavica, Sunara, Melvan, Suman, Kustura (90. Šego), Grubić, Kuliš, Udovičić (62. Pastuović), Cikojević, Pezo, Dadić. Trener: Ante Terze