Odigrane su uzvratne utakmice četvrtfinala doigravanja za prvaka. Kaštelanske predstavnice i dalje se nalaze u igri, novim pobjedama osigurale su plasman među četiri najbolje ekipe.

Enna Vukovar – Marina Kaštela 2:3
(27:25, 16:25, 26:28, 25:23, 20:22)

Vukovar, dvorana OŠ Dragutin Tadijanović
Suci: Bojan Bardić, Anto Mijić

Tek u petom setu odbojkašice Marine Kaštela slomile su otpor raspoloženih Vukovarki na njihovom parketu. Čak tri produžetka vidjelo se u tri seta, a na koncu je Marina ipak stigla do pobjede. Da Enna misli ozbiljno pokazali su u prvom setu u kojem s tijesnih 27:25 osvajaju, no već u drugom i Marina je pokazala svoju ozbiljnost pa se s ugodnih 25:16 vratila u susret. Nakon toga uslijedilo je novo pripetavanje koje odlazi na stranu gostujućih igračica, nakon čega je Marina bila sigurno u polufinalu.

Poreč – Kaštela Cemex 0:3
(22:25, 12:25, 17:25)

Poreč, dvorana Veli Jože
Suci: Ana Stipaničev Matečić, Bojan Brlas

Kaštela Cemex lakše je nego u prvoj utakmici četvrtfinala stigla do pobjede i tako se plasirala među četiri najbolje ekipe lige. Uzbudljivo je bilo samo u prvom setu kojeg su 'Malene' dobile s 22:25. Nakon toga uslijedio je raspad obrane Porečanki koja je u drugom setu osvojila samo 12 poena, da bi u trećem setu Kaštela Cemex zaključila pitanje pobjednika.