DOIGRAVANJE ZA PRVAKINJE
Subota i nedjelja predviđene su za uzvratne utakmice četvrtfinala doigravanja za odbojkašice. Obje kaštelanske ženske ekipe su u dobroj poziciji te igraju u gostima.

Odbojkašice Marine Kaštela i Kaštela Cemex s prednosti iz prve utakmice odlaze na uzvrat koji se igra u subotu u 19 sati. U isto vrijeme Marina gostuje u Vukovaru, a 'Malene' u Poreču tražeći kartu za polufinale doigravanja. Marina je siguran favorit protiv Enne Vukovar koja je u Kaštelima izgubila s 3:1 pa im je potrebna takva pobjeda da barem osiguraju zlatni set.

A do zlatnog seta žele doći i odbojkašice Poreča koje love 3:0 zaostatak za ekipu Kaštela Cemexa. Malene su ponovo pokazale dobru formu kroz nedavnu utakmicu te su sigurno na dobrom putu prema još jednom polufinalu doigravanja.