Posljednje dvije utakmice 16. kola 1. ŽNL odigrane su u nedjelju. Gošk je protiv bračke momčadi izgubio rezultatom 3:0, a Sloga je remizirala s Hvarom koji u posljednje vrijeme pomalo skuplja bodove za opstanak.

Postira Sardi – Gošk 3:0 (2:0)

Postira, stadion Podježice
Suci: Marin Sokol (Makarska), Ante Čaić (Split), Zvonimir Radić (Žrnovnica)
Strijelci: 1:0 M. Eterović 12', 2:0 Doljanin 45', 3:0 Žuljević 60'
Igrač utakmice: Duje Doljanin (Postira Sardi)

Nogometaši Goška vratili su se s gostovanja na Braču s nula bodova u džepovima. Postira Sardi bila je bolja s 3:0, a pobjednik se praktički znao već u prvih četrdeset i pet minuta. Domaće je u vodstvo doveo M. Eterović u 12. minuti susreta, da bi Doljanin minutu prije odlaska na odmor zabio za sigurnu prednost domaćih od 2:0. U drugom poluvremenu domaćin je osigurao tri boda pogotkom Žuljevića u 60. minuti za 3:0, nakon toga gosti su još manje uspjeli ugroziti vrata Duvančića.

Postira Sardi:Duvančić, Šantić, P. Eterović, Mihaić, Zlatar, Žuljević, N. Matulić (61. Bajić), Barada (80. Lukić), Doljanin, M. Eterović, Baković (75. I. Matulić). Trener: Frane Kurte

Gošk: L. Zec, Nevešćanin, N. Zec, Džal, Alfirević, Konsa, Projić (80. Keran), Bučić (85. Kovačević), Periš, Ercegovac, Botica (70. Jurić). Trener: Radoslav Tomas