U pet odigranih utakmica 16. kola 1. Županijske lige mreže se nisu previše tresle, ali je na svakoj utakmici pao barem jedan pogodak. Najviše golova bilo je na utakmici Jadrana (KS) i Zmaja (M) u kojoj su gosti slavili s 2:1.

Jadran (KS) – Zmaj (M) 1:2 (0:1)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Krešimir Komić (Solin), Ante Buzov (Split), Hrvoje Erceg (Split)

Strijelci: 0:1 Radić 14', 1:1 Roje 56', 1:2 Žigo 67'
Isključen igrač: 90'+2' Matko Šimić (Jadran KS)
Igrač utakmice: Karlo Radić (Zmaj M)

U sjeni rezultata utakmice Jadrana i Zmaja, u kojoj su gosti s dva pogotka osigurali tri boda, dogodila su se tri incidenta sa sucem Komićem. Nezadovoljni njegovim suđenjem nepoznata osoba na poluvremenu je prijetila sucima u svlačionici, a epilog se dogodio pred kraj utakmice i nakon. Naime, u posljednjoj minuti susreta Matko Šimić udario je suca Komića nezadovoljan jednom njegovom odlukom. Nakon toga Komić isključuje Šimića, a ovaj mu uzvraća uhvativši za vrat, da bi po završetku utakmice prijetio i Marić-Arić.

Zmaj je utakmicu dobio s 2:1 pogocima Radića u 14. minuti i Žige u 67. minuti. Drugom pogotku prethodilo je izjednačenje kojeg je donio Roje, a u nastavku Jadran nije uspio zabiti pogodak koji bi mu donio barem bod.

Jadran (KS):Banić, Roje (77. Jakovčević), Viculin, Buzov, Marić-Arić, Šimić, Grubišić, Dević, Renić (60. Pastuović), Mihovilović, Radovan (77. Jakovčević). Trener: Tonći Bilić

Zmaj (M): .Puharić, Lozina, Bilić, Žigo (70. Bekavac), Matešan, S. Brnić (60. Smilović), Radić, D. Rašić (17. A. Brnić), Dedić, Da. Rašić, Vučemil. Trener: Ante Vitaić