Današnjim utakmicama dovršen je drugi dio Superlige za seniorke. Marini Kaštela trebalo je samo tri seta da osigura drugo mjesto, koliko i Mladostašicama da svladaju Kaštela Cemex.

Marina Kaštela – Rijeka 3:0
(25:20, 25:22, 25:16)

Suci: Toni Ivković, Marija Jakovac

Odbojkašice Marine Kaštela proigrale su u ključnoj utakmici prvenstva i s 3:0 svladale Riječanke u borbi za drugo mjesto. Domaće igračice bile su svjesne pritiska na kojeg su odlično reagirale i tako „kupile“ lošijeg protivnika u četvrtfinalu doigravanja. Riječanke su došle u Kaštela na krilima dobrih igara u posljednje vrijeme, međutim, Marinke su pokazale pobjednički karakter te su u nešto više od 45 minuta imale sigurnih 2:0 u setovima. U trećem im je već bilo lakše igrati pa nisu ni dozvolile gošćama da se previše razmašu već su s 25:16 zaključili utakmicu.

HAOK Mladost – Kaštela Cemex 3:0
(25:23, 25:13, 25:23)

Zagreb, dvorana Dom odbojke Bojan Stranić
Suci: Ksenija Jurković, Antonio Pavičić

Kaštela Cemex još je jednom bila nemoćna protiv sjajne Mladosti koja je upisala dvadesetu pobjedu u nizu u prvenstvu. Iako su Kaštelanke dva seta izgubile s tijesnih 25:23, činilo se kao da Zagrepčanke u svakom trenutku imaju kontrolu utakmice. Tako je u drugom setu domaća obrana propustila samo trinaest puta, dok je u trećem setu uspjela nadoknaditi nekoliko poena zaostatka.