Susjedski derbi između Trogira 58 i Marine Kaštela pripao je domaćoj ekipi koja je s tijesnih 25:24 došla do vrijedne pobjede. Od ostalih rezultata izdvajamo visoku pobjedu Dalmatinke nad Orkanom – 33:10.

Trogir 58 – Marina Kaštela 25:24 (12:10)
Trogir, dvorana 'Vinko Kandija'
Igrač utakmice: Anita Olujić (Marina Kaštela)

Derbi 12. kola odigrale su rukometašice Trogira 58 i Marine Kaštela. U tijesnom dvoboju za treće mjesto pobjeda je pripala domaćoj ekipi koja je tako s dva boda preskočila Kaštelanke. Trogiranke su otvorile susret s rezultatom 4:2, no Marina se cijelo vrijeme držala blizu uz pogodak do dva razlike. Domaće igračice u drugom poluvremenu uspijevaju napraviti značajan odmak na čak četiri razlike, ali pred kraj utakmice Marinke serijom 4:0 stižu do izjednačenja. Pobjedu Trogirankama ipak donosi Mirjana Runtić pogotkom u posljednjoj minuti za konačnih 25:24.

Najbolji strijelac utakmice bila je Anita Olujić s čak 10 pogodaka, no ni to nije pomoglo njenoj ekipi da dođe do bodova. Kod domaćih igračica istaknula se Sesar s pet pogodaka, a još četvero je upisalo po četiri pogotka.

Trogir 58:Juranović, Runtić (4), Sesar (5), Raukar, Čaleta, Nuić (4), Bolanča, Piteša (4), Radić (1), Pavković, Vidović (4), Damjanović (2), Tomić (1), Duran, Ćavar, Brešan. Trener: Ivan Perkušić

Marina Kaštela:Nikolić, Olujić (10), N. Strmečki (1), Kragić (1), Pintar (4), Maleš, Karanušić, Bradarić-Šljujo, Šarić (3), Lučić, Vujević (3), Čatelov, Lijić (2), M. Strmečki. Trener: Zvonko Papak