MARININ ČETVRTI PORAZ ZA REDOM
Odigrano je 12. kolo odbojkaške Superlige za seniorke. Mladost je očekivano slavila u Rijeci, bilo je 3:1, dok je istim rezultatom Kaštela Cemex nanijela novi Marinin poraz.

Kaštela Cemex – Marina Kaštela 3:1
(25:18, 29:27, 21:25, 25:23)
Suci: Toni Ivković, Ivica Špadina

Braniteljice naslova trenutno se nalaze u rezultatskoj krizi, a to su najbolje osjetile u gradskom derbiju protiv Kaštela Cemexa. 'Malene' su im nanijele četvrti uzastopni poraz u prvenstvu čime se gotovo sigurno drugo mjesto svelo na izravnu borbu s Rijekom protiv koje igraju u utorak u Kaštelima. Izostanak nekoliko važnih igrača utjecalo je na formu Marine, no to nimalo ne umanjuje zasluženu pobjedu 'domaćih' igračica koje su u četiri seta slavile protiv Marine prvi puta u prvenstvu. 'Malene' su se posebno pokazale u završnici seta, tamo gdje su prije često gubile, sada su u trenucima prevage pokazale pobjednički karakter.