Kaštelanski predstavnici u 1. ŽNL ostvarili su dobre rezultate i to protiv dviju vodećih momčadi. Gošk je na svom terenu s igračem manje uspio zaustaviti vodećeg Uskoka odigravši 1:1, dok je Jadran (KS) protiv drugoplasirane Mladosti (P) slavio s 2:0.

Gošk – Uskok 1:1 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Ante Čaić (Split), Kristijan Kuduz (Vrlika), Zvonimir Radić (Žrnovnica)
Strijelci: 1:0 Škopljanac 65', 1:1 S. Vrdoljak 82'
Isključen igrač: 54' Antonio Karaman (Gošk)
Igrač utakmice: Ante Škopljanac (Gošk)

Nogometaši Goška uspjeli su izdržati nalete trenutno vodeće momčadi prvenstva. Uskok je u Gomilicu stigao s namjerom da pobjede i tako učvrsti prvu poziciju, no čvrsti domaćin se ispriječio. Štoviše, gosti su se još morali spašavati od poraza. Za razliku besposlenog prvog poluvremena, u drugom su pala dva pogotka i čak jedno isključenje. Naime, domaći veznjak Karaman zbog drugog žutog kartona morao je napustiti igru već u 54. minuti. No to nije spriječilo domaćine koji preko Škopljanca dolaze do vodstva desetak minuta kasnije. Goškovci su potom odolijevali napadima gostiju, ali se u 82. minuti ipak našla rupa u obrani koju je iskoristio Stipe Vrdoljak za konačnih 1:1.

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Konsa, Botica (75. Nevešćanin), Karaman, Periš (90. Keran), Ercegovac, Projić (58. Bučić). Trener: Radoslav Tomas

Uskok: Duvnjak, Stanković (75. Belajić), Radić, D. Vrdoljak, S. Vrdoljak, Glavina (21. Ćaleta), Pedišić (26. Z. Glavina), Maretić, Mihovilović, D. Vučemilović Grgić, M. Vučemilović-Grgić. Trener: Dalibor Filipović

Mladost (P) – Jadran (KS) 0:2 (0:0)

Proložac, stadion Šarampov
Suci: Mateo Boljat (Split), Nikola Večernik (Split), Ante Milinović (Split)
Strijelci: 0:1 Grubišić 73', 0:2 Grubišić 79'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Druga uzastopna pobjeda nagoviješta sunčano proljeće Jadrana. Nakon pobjede protiv Mosora momci Tonćija Bilića slavili su i u Prološcu protiv Mladosti koja je ovim porazom ispustila drugo mjesto. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu, a djelo su Mira Grubišića koji je Maršića svladao prvo u 73. minuti, da bi šest minuta kasnije još jednom natjerao Maršića da vadi loptu iz mreže.

Mladost (P):Maršić, Bekavac, Tolić, Šimić (66. Vidulin), Klarić-Dračar, Lončar, Grabovac, Šakić, Meter (46. Perković-Šantar), Soldo, Brečić (82. Strinić). Trener: Ante Knezović

Jadran (KS):Banić, Bodrožić, Viculin, Buzov, Marić-Arić, Šimić, Grubišić, Dević, Renić (77. Pastuović), Mihovilović (82. Roje), Radovan (66. Radić). Trener: Tonći Bilić