Srijeda je bila loš dan za kaštelanske odbojkašice jer obje ekipe izgubile su u domaćem natjecanju. Kaštela Cemex izgubila je od Rijeke rezultatom 3:1, dok je Mladost nadigrala Marinu s 3:0. Već danas s početkom u 15 sati Kaštela Cemex i Rijeka odigrat će 'revanš' u dvorani Mladosti u Rijeci u sklopu 10. kola.

Marina Kaštela – HAOK Mladost 0:3
(17:25, 22:25, 12:25)
Suci: Ana Stipaničev Matečić, Domagoj Niessner

Zagrebačka Mladost nastavlja sa zavidnom formom – nova pobjeda u derbiju osigurala im je osamnaestu uzastopnu pobjedu u prvenstvu ove sezone u isti broj utakmica. U sat vremena igre Mladostašice su pokazale da su glavne favoritkinje za naslov porazivši aktualne prvakinje u samo tri seta. Marina je najviše pokazala u drugom setu kada su imale najviše šansi za izjednačenje, ali na kraju su ipak morale stisnuti ruku trenutno jačoj ekipi.

Rijeka – Kaštela Cemex 3:1
(23:25, 25:19, 27:25, 25:14)
Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Miroslav Milinović, Mario Babić

Dvoboj za treće mjesto pripao je Rijeci koja je s 3:1 došla čak i nadomak drugoga mjesta. Premda su gošće povele s 1:0 nakon tijesnog prvog seta, Riječanke su brzo izjednačile rezultat na semaforu. U trećem setu trajala je žestoka borba oko ključnog drugog seta koji je nakon kratkog produžetka ipak pripao domaćoj ekipi. Riječanke su potom osvojile i treći set s vidljivom lakoćom, no već ih danas čeka novi susret protiv 'Malenih' u sklopu 10. kola.