ŠPIRO MILEVČIĆ PROSLAVIO JUBILEJ
Završnica utakmice bila je odlučujuća za kaštelanske momčadi u susretu 14. kola Županijske lige. Jadran (KS) je do pobjede stigao u 88. minuti preko Radića, dok je Gošk u tom razdoblju primio pogodak za poraz. Najveće iznenađenje kola priredio je Hvar koji je s 3:2 svladao Zmaja (M).

Jadran (KS) – Mosor 1:0 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mateo Boljat (Split), Ante Buzov (Solin), Srećko Pleština (Klis)
Strijelac: 1:0 Radić 88'
Igrač utakmice: Duje Radić (Jadran KS)

U protagonista Jadranove pobjede pretvorio se Duje Radić koji je dvije minute prije ulaska u sudačku nadoknadu postigao pobjedonosni pogodak za svoju momčad. Sve do tada mreže su mirovale, premda je najbolju šansu na utakmici imao Jadran. U 73. minuti Landikušić je igrao rukom u kaznenom prostoru pa je sudac Boljat opravdano pokazao na bijelu točku. Međutim, domaćin ga nije realizirao, zato je trener Bilić uložio nadu u Radića koji je ušao u igru samo tri minute kasnije i pokazao se kao pun pogodak. Ovom pobjedom Jadran je prekinuo niz od šest uzastopnih poraza.

Utakmicu je obilježila i proslava zlatnog jubileja Špira Milevčića, člana uprave kluba koji je proslavio 50 godina rada u klubu. Uoči utakmice uručeno mu je priznanje i dres kao zahvalu za sve što je u dugogodišnjem radu dao klubu iz Kaštel Sućurca.

Jadran (KS):Banić, Bodrožić, Viculin, Pastuović, Marić-Arić, Šimić, Grubišić (61. Roje), Dević, Balić (85. Elez), Mihovilović, Radovan (76. Radić). Trener: Tonći Bilić

Mosor:Andrić, Vuković, Poštenjak, Stefanović (61. Bartulović), Mišerda, Mudnić-Pulje (61. Šerić), Rako, Kuzmanić, Pecotić, Barbarić (79. Stefanović), Landikušić. Trener: Damir Matijašević

Orkan – Gošk 2:1 (1:0)
Dugi Rat, stadion ŠRC Dalmacija
Suci: Mladen Martin Pauk (Split), Damir Silić (Dicmo), Christian Vrdoljak (Opatija)
Strijelci: 1:0 Klarić 25', 1:1 Projić 48', 2:1 Klarić 86'
Igrač utakmice: Duje Klarić (Orkan)

Završnica je Jadranu donijela dugo očekivanu pobjedu, ali je zato bila 'kobna' za gomilički Gošk. Dvostruki strijelac Duje Klarić predvodio je svoju momčad do nove pobjede u prvenstvu; za vodstvo je zabio u 25. minuti, a za konačnih 2:1 vratara Radića prevario je u 86. minuti. Iako je Gošk na poluvrijeme išao s rezultatskim zaostatkom, već u trećoj minuti drugog dijela Projić je izjednačio, no spomenuti Klarić ipak je imao posljednju riječ.

Orkan:Ordulj, Pavić, Grubiša, Mandurić, Vuković, Dragošević, Kraljević (46. Tokić), Batinović (69. Tokić), A. Ivanišević, Klarić, D. Ivanišević (67. Voloder). Trener: Ervin Nazor

Gošk: Radić, Džal, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Konsa, Nevešćanin, Turković, Botica, Ercegovac (71. Karaman), Projić (78. Jurić). Trener: Radoslav Tomas