VAL – OMLADINAC 1:2
Jučer je kompletirano drugo kolo Županijskog kupa Splitsko-dalmatinske županije. Val se nije uspio plasirati u četvrtfinale izgubivši od niželigaša Omladinca rezultatom 2:1.

Val – Omladinac 1:2 (0:0)

Posljednji kaštelanski predstavnik u Županijskom kupu nije izborio četvrtfinale u dvoboju protiv Omladinca. Vranjička momčad bila je bolja rezultatom 2:1, a sva tri pogotka pala su u drugom poluvremenu. Epitet igrača utakmice ponio je Mario Šunjić koji je s dva pogotka predvodio svoju momčad, prvo je zatresao mrežu Slavice u 54. minuti da bi deset minuta kasnije uduplao prednost Omladinca. U posljednjim minutama utakmice Val je smanjio rezultat preko Perkovića, ali i ostati s igračem manje jer je zbog vrijeđanja suca isključen kapetan Grubić.

Val: Slavica, Melvan, Perković, Kustura (61. Suman), Petranić, Baturina, Grubić, Udovičić (73. Pastuović), Šimunović (61. Sunara), Cikojević, Pezo.

Omladinac: Bebić, Galić, Baćina, Murillo, Bašić, Franić (81. Žanetić), Nerlović, Lozić (53. Llanos), Božić, Brčić (78. Štrljić), Šunjić.