U 12. kolu 1. HRL – jug Ribola Kaštela svladala je Pećine iz Rijeke rezultatom 34:19. Od ostalih rezultata izdvajamo novi remi Mladog Rudara koji je tako ispustio prvo mjesto. Ono sad pripada Splitu koji ima bolju gol razliku na vrhu ljestvice.

Ribola Kaštela – Pećine 34:19 (17:9)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivica Teskera (Šibenik), Petar Žanko (Sinj)
Igrač utakmice: Danijel Papić (Ribola Kaštela)

Laku pobjedu upisali su rukometaši Ribole Kaštela u 12. kolu 1. HRL – jug. Protiv posljednje momčadi lige slavili su rezultatom 34:19 uz sjajnu predstavu Papića i Ilića koji su bili glavni realizatori domaćih napada. Domaćin je uspostavio kontrolu nad utakmicom već u prvom poluvremenu kada se brzo odvojio na 8:3 i 11:5, a ta je prednost do kraja poluvremena narasla na osam pogodaka razlike. U nastavku još dominantniji domaćin koji niže pogodak za pogotkom te do kraja bježi na nedostižnih petnaest razlike za zasluženu pobjedu.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (6), Milas (4), Pavlov, Ivanda (5), Bilokapić (2), Krokar (2), Javorčić (2), Papić (8), Bujas (1), Galić, Kovačević (2), Ćorić, Šegrt, Vujičević (1), Mikas (1). Trener: Davor Bujas

Pećine: Iljazović, Balas (2), Lipović (4), Vujović (6), Badanjak, Sančanin, Vrban (3), Katalinić (4), Buratović. Trener: Vedran Knežević