MEVZA LIGA
U posljednjem kolu MEVZA lige u Kaštel Starom odigrana je utakmica između Mladosti Ribole Kaštela i HAOK Mladosti. Gosti su došli do pobjede u petom setu nakon što su u prvih sat vremena igre gubili s 2:0.

Mladost Ribola Kaštela – HAOK Mladost 2:3
(25:20, 25:23, 21:25, 15:25, 13:25)
Suci: Slobodan Kovačević, Sonja Simonovska
Igrač utakmice: Marko Sedlaček (HAOK Mladost)

U dvosatnom nadmetanju najvećih hrvatskih rivala pobjedu je odnijela zagrebačka Mladost. Premda utakmica nije imala rezultatskog značaja za Kaštelane, domaćin je ipak pružio odličnu partiju protiv Zagrepčana koji su lovili što bolji plasman za samu završnicu turnira. Sve je izvrsno počelo za naše Mladostaše koji su u prva dva seta stigli do dvostruke prednosti. Posebno su se razigrali do sredine drugog seta kada su imali čak 16:7, a onda su se doveli do situacije kada su morali spašavati set. Nakon toga sve im je krenulo nizbrdo. Vodstvo u trećem setu brzo se pretvorilo u zaostatak za gostima pa tako Zagrepčani pružaju sebi novu šansu za povratak u utakmicu. Umjesto pravog odgovora Kaštelana uslijedio je hladan tuš – agresivni gosti u četvrtom setu nižu poen za poenom, s četiri razlike penju se na osam i utakmica je ponovo na početku. Peti set igrao se junački, obje ekipe borile su se za svaki pojedini poen. Tijesan rezultat prvo je naginjao na stranu domaćih, ali se prelomio na stranu gostiju koji s 15:13 ipak dolaze do pobjede.

Mladost Ribola Kaštela:Višić, Norman, Perić, Kulušić, Giljanović, Glaurdić, Cikojević, Šestan, Melvan, Pervan, Ruiz, Ščerbakov. Trener: Ivan Rančić
HAOK Mladost:Jurić, Nikačević, Mitrašinović, Bakonji, Sedlaček, Šarčević, Hanžić, Prlić, Marelić, Krnić, Dukić, Anić. Trener: Ljubomir Travica